Niestety w ostatnim tegorocznym meczu na stadionie przy ul. Siedleckiej nasza drużyna przegrała z Jarotą Jarocin 0:3.

Przez pierwsze 15 minut mecz był wyrównany. Później mocniej zaatakowała Jarota. W 21 minucie po rzucie rożnym w polu karnym Mateusz Jakubiak fauluje zawodnika gości i sędzia główny wskazał na 11 metr. Jedenastkę na bramkę zamienił Krzysztof Bartoszak. Chwilę później chemicy mogli doprowadzić do remisu. W dogodnej sytuacji znalazł się Jakub Świder. Jednak strzał naszego skrzydłowego obronił bramkarz gości. Po przerwie więcej z gry mieli żółtozieloni. Goście cofnęli się do defensywy i czekali na swoją okazję. W 71 minucie meczu zrobiło się 0:2. Szybko rozegrany rzut wolny i swoją drugą bramkę tego dnia zdobył Bartoszak. Policzanie próbowali gonić wynik jednak tego dnia nie udało się ani razu pokonać bramkarza Jaroty. Wynik na 0:3 dla Jaroty ustalił w 81 minucie meczu Michał Niedzwiedzki

Chemik: Brzozowski(75’ Paska) – Białek, Stolz, Siluk, Jakubiak, Świder(66’ Rudnik), Ława, Mykhailovskyy, Jałoszyński, Konik(80’ Dąborowski), Midzio

0:1 - 22 min Krzysztof Bartoszak
0:2 - 71 min Krzysztof Bartoszak
0:3 - 81 min Michał Niedzwiedzki