Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu drugiej kolejki III ligi nasi młodzi piłkarze przegrali na własnym boisku z Gwardią Koszalin 0:6. 

Wszyscy, którzy w słoneczne piątkowe popołudnie wybrali się na mecz Chemika z Gwardią Koszalin, nie tak wyobrażali sobie inaugurację rozgrywek III ligi na stadionie przy ul. Siedleckiej. Żółtozieloni już po zaledwie minucie gry mogli przegrywać z Gwardią. Na szczęście doskonałej okazji nie wykorzystał Piotrowski, który w sytuacji sam na sam z Brzozowskim przestrzelił. Niestety już w 12 minucie po rzucie rożnym goście z Koszalina wyszli na prowadzenie. Autorem trafienia był Daniel Chyła. Zaledwie 7 minut później na 0:2 dla Gwardii podwyższył Jeremiasz Grela. Ten sam zawodnik ustalił wynik do przerwy na 0:3 dla Gwardii. W przerwie trener Mariusz Szmit dokonał aż 4 zmian w naszym zespole. Na boisku pojawili się Bartosz Ława, Daniel Kowalczyk, Illya Mykhailovskyy i Dawid Szala. Zmiany uspokoiły grę naszej drużyny i pozwoliły na stworzenie sobie kilku okazji do zdobycia bramki. Niestety nasza drużyna dalej popełniała proste błędy w obronie i gwardziści zdobyli kolejne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:6 dla Gwardii. W następnej kolejce chemicy zagrają na wyjeździe mecz derbowy ze Świtem Skolwin

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz(67' Grzesło), Dymitrowski(46' Mykhailovskyy), Stolz, Moutinho(46' Szala), Jakubiak, Świder, Dąbrowski(46' Kowalczyk D.), Korotkiewicz, Białek, Augusto(46' Ława)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU