Fot. Ariel Szydłowski

W przedostatnim meczu kontrolnym przed startem nowego sezonu w III lidze, chemicy wygrali na własnym boisku z Jeziorakiem Szczecin 5:0.

Żółtozieloni od początku spotkania narzucili wysokie tempo gry drużynie ze Szczecina i po zaledwie 120 sekundach meczu wyszli na prowadzenie. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Sebastian Rudnik i zrobiło się 1:0 dla chemików. W 16 minucie ponownie pogubiła się obrona Jezioraka i swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Rudnik. Nasza drużyna nie zwalniała tempa stwarzając sobie kolejne okazje do zdobycia bramki. Jedną z takich szans w 24 minucie wykorzystał Dominik Dąbrowski. Dominik będąc sam na sam nie dał najmniejszych szans na obronę bramkarzowi Jezioraka. W 36 minucie było już 4:0. W pole karne wpadł Jakub Świder, wyłożył piłkę na 5 metr do niepilnowanego Dąbrowskiego, a ten nie mając żadnego obrońcy na plecach spokojnie wpakował piłkę do bramki. Chwilę później piątą bramkę dla Chemika zdobył Świder. Po przerwie trener Szmit desygnował na plac drugą jedenastkę i mecz się wyrównał. Jednak dalej optyczną przewagę miała nasza drużyna. Do końca spotkania mimo kilku dogodnych sytuacji wynik spotkania nie uległ już zmianie. Kolejnym mecz kontrolny zawodnicy trenera Mariusza Szmita rozegrają już w najbliższy piątek. Rywalem naszego zespołu będzie Pogoń II Szczecin. Gra kontrolna zostanie rozegrana o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Siedleckiej.

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz, Siembida, Dymitrowski, Stolz, Jakubiak, Białek, Ława, Świder, Dąbrowski, Rudnik

grali także: Serdyński, Cholewiński, Palej, Korzec, Moutinho, Nizio, Wojciechowski, Korotkiewicz, Gajos, Kamiński, Grzesło

Bramki: 

1:0 - 2 min Sebastian Rudnik

2:0 - 16 min Sebastian Rudnik

3:0 - 24 min Dominik Dąbrowski

4:0 - 36 min Dominik Dąbrowski

5:0 - 38 min Jakub Świder

Chemik Police - Jeziorak Szczecin 5:0(5:0)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU