W kolejnym mecz kontrolnym piłkarze Chemika pokonali na własnym boisku IV ligowy Hutnik Szczecin 4:1.

Mecz dla Chemików zaczął się fatalnie i po zaledwie 120 sekundach gry przegrywali z Hutnikiem 0:1. Błąd naszego bramkarza wykorzystał Krystian Mazurek. Na wyrównanie mimo kilku wcześniejszych okazji musieliśmy czekać aż do 35 minuty meczu. Wtedy to z głębi pola do wychodzącego na czystą pozycję Szymona Kapelusza zagrał Borys Jałoszyński i zrobiło się po jeden. Po przerwie żółtozieloni zyskiwali z minuty na minutę  coraz wyraźniejszą przewagę nad Hutnikami.  Wreszcie w 64 minucie po zagraniu Mateusza Kowalczyka swoją drugą bramkę zdobył Szymon Kapelusz. W 79 minucie meczu było już 3:1 dla policzan. Faulowany w polu karnym był Jakub Sobecki i sędzia główny wskazał na wapno. Do piłki podszedł Andrzej Protasenko i pewnym uderzeniem pokonał golkipera Hutnika. Wynik spotkania na minutę przed końcem spotkania ustalił Mikołaj Midzio, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem gości. Następny mecz kontrolny drużyna Chemika rozegra już w środę. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Ina Goleniów. Początek meczu godz. 18:00.

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz(70' Jakubiak), Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Jakubiak(46' Szewczykowski), Jóźwiak(46' Kowalczyk M.), Bedliński(46' Protasenko), Kapelusz(70' Świder), Kąkol(46' Midzio), Jałoszyński(46' Sobecki), Vovchenko(46' Kowalczyk D.)

0:1 - 2 min Krystian Mazurek

1:1 - 35 min Szymon Kapelusz

2:1 - 64 min Szymon Kapelusz

3:1 - 79 min Andrzej Protasenko

4:1 - 89 min Mikołaj Midzio

Chemik TV - Bramki Chemika w meczu z Hutnikiem Szczecin.