W swojej czwartej grze kontrolnej piłkarze Chemika Police pokonali IV ligowy Gryf Kamień Pomorski 3:0.

Chemicy już na początku spotkania mogli dwukrotnie wyjść na prowadzenie. Jednakże strzały policzan wylądowały na słupku i poprzeczce bramki Gryfa. W 17 minucie meczu żółtozieloni wyszli na prowadzenie. Podanie Szymona Kapelusza wykorzystał Mariusz Bedliński. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania na 2:0 podwyższył Szymon Kapelusz. Szymon dostał podanie od Mateusza Kowalczyka i lobem pokonał bramkarza Kamienia Pomorskiego. W drugiej części spotkania policzanie dalej dominowali i stwarzali sobie kolejne okazje do zdobycia bramek, jednak swoich okazji nie wykorzystali Nikita Vovchenko, Krystian Peda i Krystian Kąkol. Dopiero w 87 minucie pięknym uderzeniem z 20 metrów popisał się Andrzej Protasenko i piłka wylądowała  w samym okienku bramki Gryfa. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i żółtozieloni odnieśli zwycięstwo. Kolejnym przeciwnikiem Chemika będzie drużyna Kotwicy Kołobrzeg, z którą zagramy już w sobotę.

Chemik: Brzozowski(70' Banaś) - Klimkowicz, Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Szewczykowski(35' Kołat), Kowalczyk(46' Jóźwiak), Bedliński(65' Protasenko), Protasenko(46' Kąkol), Jałoszyński(46' Peda), Kapelusz(70' Midzio), Midzio(46' Vovchenko)

1:0 - 17 min Mariusz Bedliński

2:0 - 44 min Szymon Kapelusz

3:0 - 87 min Andrzej Protasenko