27 grudnia już po raz XVI odbył się mecz poświęcony pamięci działaczy, trenerów, piłkarzy oraz kibiców Klubu Piłkarskiego Chemik Police, których nie ma już w śród nas.

Jak zawsze na przeciw siebie stanęły zespoły Przyjaciół Sebastiana oraz byłych piłkarzy Pogoni Szczecin. Drużyna ze Szczecina po raz kolejny była lepsza i wygrała z Przyjaciółmi Sebastiana 7:2. Do przerwy Przyjaciele Sebastiana dzielnie dotrzymywali kroku Portowcom. Niestety po przerwie zespół Pogoni wrzucił drugi bieg i zaaplikował 5 bramek przy jednym trafieniu drużyny gospodarzy. Bramki dla przyjezdnych zdobyli: Ława (2), Stolarczyk (2), Kondraciuk, Wydmuszek i samobójcze trafienie Kałużnego. Dla naszego zespołu dwukrotnie do bramki gości trafił Adrian Klimczak.  W drużynie Przyjaciół Sebastiana wystąpili obecni i byli zawodnicy, trenerzy czy działacze Chemika Police m.in Adrian Klimczak, Nikita Vovchenko, Mariusz Szmit, Marek Hornowski, Przemysław Korotkiewicz, Maciej Dolak, Piotr Blasius, Andrzej Rogowski, Artur Kałużny.