Juniorzy Starsi w meczu XII Kolejki WLJ pokonali na wyjeździe drużynę MKP Szczecinek 5:2.

Pierwszą bramkę Chemicy zdobyli już w 15 minucie meczu. Jej autorem był Bartosz Nizio, który dostał dobre podanie od Kuby Bobel i z 16 metrów strzałem w długi róg pokonał bramkarza MKP. Zaledwie dwie minuty później było już 2:0 dla naszej drużyny. Tym razem po akcji całego zespołu bramkę zdobył Kamil Kisieliński. W 28 minucie meczu gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, po trafieniu Mateusza Żyły, ale już 7 minut później żółtozieloni ponownie odskoczyli gospodarzom na dwie bramki po trafieniu Bartosza Nizio. Po przerwie na kolejne bramki trzeba było czekać aż do 81 minuty meczu. Wtedy to czwartą bramkę dla Chemika zdobył Dawid Wasikowski. Trzy minuty później żółtozieloni trafili po raz piąty. Dobre dośrodkowanie z lewej strony Wasikowskiego wykorzystał Kuba Bobel. W 86 minucie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Krasoń. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Chemika. W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Szmita zagrają na własnym boisku z Arkonią Szczecin

Chemik: Banaś(70' Paska) - Cholewiński, Szala, Palej, Wasikowski, Bobel, Kisieliński(55' Witkowski), Szczykutowicz(80' Gajos), Korotkiewicz, Nizio, Szczytniewski

0:1 - 15 min  Bartosz Nizio

0:2 - 17 min Kamil Kisieliński

1:2 - 28 min Mateusz Żyła

1:3 - 35 min Bartosz Nizio

1:4 - 81 min Dawid Wasikowski

1:5 - 84 min Jakub Bobel

2:5 - 86 min Mateusz Krasoń