W niedziele swój pierwszy ligowy mecz w nowym sezonie rozegrali juniorzy starsi Chemika Police.

W pierwszej kolejce WLJS Chemicy zagrali na wyjeździe z SCRS w Barlinku i pokonali gospodarzy aż 6:1. Po pierwszych 45 minutach gry podopieczni trenera Mariusza Szmita prowadzili z SCRS 2:0. Obie bramki dla Chemika padły łupem Daniela Kowalczyka. Po przerwie żółtozieloni dołożyli jeszcze kolejne 4 bramki, a gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Chemika. W następnej kolejce nasi juniorzy zagrają na własnym boisku z Prawobrzeżem Szczecin. Mecz ten zostanie rozegrany już w najbliższą środę o godzinie 16:00.

Chemik: Banaś(46' Paska) - Cholewiński(64' Jerzak), Dymitrowski, Lintas, Wasikowski(70' Szczytniewski), D. Kowalczyk, Bylewski(46' Dolak), Korotkiewicz, Dybus, Wujko(57' Szala), Dąbrowski

0:1 - 19 min Daniel Kowalczyk

0:2 - 38 min Daniel Kowalczyk

0:3 - 55 min Dawid Wasikowski

1:3 - 60 min Jakub Jędrzejaszek

1:4 - 62 min Jakub Dymitrowski

1:5 - 80 min Daniel Kowalczyk

1:6 - 83 min Piotr Dolak