W meczu X kolejki rundy rewanżowej Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego podopieczni trenera Macieja Sayed przegrali na własnym boisku z Bałtykiem Koszalin 2:3.

Mecz zaczął się fatalnie dla naszej drużyny, która po zaledwie 2 minutach gry przegrywała z Bałtykiem 0:1, po bramce Miłosza Stańca. Ten sam zawodnik parę minut później podwyższył na 0:2. Chemicy próbowali odrabiać straty. Niestety nadziali się na kontrę i zrobiło się 0:3. Mimo fatalnego początku żółtozieloni zaczęli jeszcze śmielej atakować. Wreszcie w 35 minucie meczu policzanie przeprowadzili akcję, po której tuż przed polem karnym faulowany został Kuba Ścirka. Zawodnik Bałtyku otrzymał czerwoną kartkę, a perfekcyjnie z rzutu wolnego uderzył Kuba Radzik i gospodarze mogli się cieszyć z pierwszej bramki. Chemicy w pierwszej części mieli jeszcze okazję na strzelenie bramki, jednak wynik po pierwszych 45 minutach gry nie uległ już zmianie. Po przerwie policzanie rzucili się na drużynę Bałtyku i praktycznie nie schodzili z połowy gości. W 60 minucie meczu Chemik zdobył drugą bramkę a jej autorem był Igor Wawrzycki. Do końca meczu policzanie dzielnie walczyli o zdobycie trzeciej bramki. Najlepszej okazji tuż przed samym końcem meczu nie wykorzystał Dominik Lis, którego strzał z ostrego kąta z największym trudem wybronił golkiper Bałtyku

Chemik: Paska - Kamiński I., Palej, Wróblewski, Nowakowski, Radzik, Bobel, Rajch, Lis, Wawrzycki, Ścirka

grali także: Kuriata, Jaguszewski K., Bylewski, Skórzyński