Wygraną i porażką zakończyły się weekendowe mecze trampkarzy Chemika Police.

Jako pierwsi swój mecz rozgrywali trampkarze starsi trenera Adama Pacholika z Akademią Piłkarską Baltica Świnoujście. Po pierwszej połowie nasza drużyna prowadziła z Balticą 2:0 po dwóch bramkach Kacpra Jasińskiego. Niestety w drugiej części gry gościom szybko udało się doprowadzić do remisu po 2, a w 74 minucie meczu zdobyli trzecią bramkę i wygrali spotkanie 2:3. Dużo lepiej spisali się trampkarze młodsi trenera Łukasza Furmana. Wprawdzie po pierwszej połowie wynik brzmiał 0:0 to w drugiej części gry nasi zawodnicy zaaplikowali drużynie Kotwicy Kołobrzeg aż 7 bramek nie tracąc żadnej.

TS Chemik Police - TS Baltica Świnoujście 2:3(2:0)

Chemik: Konik - Korzec, Kociński, Mazurak, Kołacki, Sładkiewicz, Jankowski, Jasiński, Pirecki, Kotlarz, Chudzik

grali także: Paska, Szymański, Wawrzycki, Kurzawa, Dymitrowski H., Budas

TM Chemik Police - TM AP Kotwica Kołobrzeg 7:0(0:0)

Chemik: Sorokin - Budas, Koral, Pankiewicz, Laszczyk, Sroczyński, Jasiński, Kurzawa, Figiel, Ficner, Dąbrowski,

grali także: Bortacki, Zając, Kolomoiets, Bukiel, Zadrodzinski