Niestety w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów Juniorzy Młodsi Chemika Police przegrali na wyjeździe z Gryfem Słupsk 1:0.

Dzisiejszy mecz barażowy rozgrywany był w ciężkich warunkach atmosferycznych i na zmrożonym sztucznym boisku przy ul. Zielonej w Słupsku. Chemicy mogli wyjść na prowadzenie i to w pierwszej akcji meczu. Niestety Dominik Lis przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem gospoadarzy. Jedyna bramka w meczu padła w 49 minucie spotkania po rzucie rożnym. Błąd naszej defensywy wykorzystał Dalecki i nasza drużyna musiała gonić wynik. Młodzi Chemicy mieli kilka dobrych okazji do wyrównania. Najbardziej było to widoczne w samej końcówce meczu gdy gospodarze desperacko bronili korzystnego dla siebie wyniku. Najpierw w 78 minucie doskonałej okazji nie wykorzystał Kuba Ścirka, który trafił wprost w bramkarza i 80 minucie gdy po dośrodkowaniu Osowickiego piłkę do własnej bramki prawie wpakował obrońca gospodarzy. Przed nami jeszcze mecz rewanżowy, który odbędzie się już w niedziele na boisku przy ul. Siedleckiej o godz. 13:00 .

Chemik: Banaś - Radzik, Modzelewski, Palej, Szala, Witkowski, Rajch, Kowalczyk, Cholewiński, Lis, Grzeszczak

Grali także: Osowicki, Ścirka, Kamiński I.