Fot. Ariel Szydłowski

Kolejne zwycięstwo w Wojewódzkiej Lidzie Juniora Młodszego odnieśli podopieczni trenera Macieja Sayed.

Tym razem młodzi Chemicy rozgromili na wyjeździe Akademię Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg 12:0. Nasza drużyna potrzebowała zaledwie 3 minut by wyjść na prowadzenie a strzelcem pierwszej bramki był Wiktor Grzeszczak. Ten sam zawodnik w 8 minucie podwyższył na 2:0. Chwilę później było już 3:0 dla żółtozielonych po bramce Kuby Ścirki i już było wiadome, że w tym meczu padnie wysoki wynik do czego nasza drużyna zdołała już nas przyzwyczaić w tym sezonie. Do przerwy po kolejnych trafieniach Wiktora Grzeszczaka i Daniela  Kowalczyka wynik brzmiał 6:0 dla żółtozielonych. Po przerwie Chemicy dołożyli jeszcze kolejne 6 kolejnych bramek. Jedną z bramek zdobył powracający do drużyny Jakub Modzelewski. Pozostałe bramki padły łupem duetu Kowalczyk-Grzeszczak. Jednak tego dnia najlepszym strzelcem Chemika był Wiktor Grzeszczak, który aż 6 razy pokonał bramkarza Kotwicy. Wiktor w dotychczasowych 16 ligowych grach zdobył 37 bramek czyli więcej niż ma strzelonych najbliższy rywal naszego zespołu drużyna Orła Wałcz. Mecz z drużyną z Wałcza ma też szczególne znaczenie w kwestii awansu do baraży o Centralną Ligę Juniorów. Naszej drużynie depcze po piętach zespół AP Pogoń Szczecin, jednak w ostatnim meczu Chemikowi wystarczy remis by cieszyć się z awansu do baraży. 

Chemik: Kuźmiński - Skierski, Palej, Osowicki, Szala, Witkowski, Nowakowski, Kowalczyk, Rajch, Ścirka, Grzeszczak

Grali także: Banaś, Radzik, Kamiński I., Modzelewski, Kuriata, Lis

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU