W meczu XIII Kolejki Wojewódzkiej Ligi, podopieczni trenera Macieja Sayed pokonali na wyjeździe Arkonie Szczecin 9:2.

Zwycięstwo naszych juniorów było 13 meczem bez porażki. Do tej pory młodzi Chemicy wygrali 12 spotkań i tylko raz podzielili się punktami w meczu II kolejki wówczas zremisowali bezbramkowo z Błękitnymi Stargard. Nasz zespół imponuje też formą strzelecką. W dotychczasowych 13 ligowych kolejkach zdobyli 80 bramek a stracili zaledwie 9. Chociaż mecz z Arkonią  zaczął się źle dla naszej drużyny bo po gospodarze już pierwszej akcji meczu obieli prowadzenie, to z bramki  cieszyli się zaledwie 60 sekund. Zaraz po wznowieniu gry bramkę na 1:1 zdobył Kuba Ścirka. Dziesięć minut później było już 1:2 dla naszych juniorów po bramce Kuby Bobela, a w 20 minucie już 1:3 po golu  Wiktora Grzeszczaka. Jeszcze przed przerwą czwartą bramkę dla Chemika zdobył Daniel Kowalczyk. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem i do przerwy wynik brzmiał 2:4 dla Chemika. Po przerwie bramki zdobywali już tylko Chemicy i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:9 dla żółtozielonych. Instynktem strzeleckim błysnął Kuba Ścirka, który zaliczył aż 4 trafienia. Co ważne trener Sayed dał zadebiutować dwóm zawodnikom z rocznika 2004 Igorowi Wawrzyckiemu i Olgierdowi Paska, którzy są wyróżniającymi zawodnikami w trampkarzach starszych trenera Adama Pacholika

Chemik: Kuźmiński - Radzik, Osowicki, Kamiński I., Szala, Kowalczyk D., Bobel, Rajch, Lis, Ścirka, Grzeszczak

grali także: Paska, Kuriata, Wawrzycki, Cholewiński, Witkowski, Skierski