W niedzielę swój kolejny mecz ligowy rozgrywali Juniorzy Starsi naszego Klubu. Niestety nasz zespół w meczu na wyjeździe uległ drużynie Iny Goleniów 3:0.

Mecz z Iną miał bardzo dziwny przebieg i kto wie jakby się potoczył gdyby na początku meczu młodzi Chemicy, wykorzystali dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Niestety ani Kuba Lintas ani Dominik Dąbrowski nie potrafili wykończyć bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Niewykorzystane okazje zemściły się na naszym zespole i gospodarze w 41 minucie po bramce Sebastiana Modrzejewskiego wyszli na prowadzenie. Po przerwie Chemicy ruszyli do ataku dodatkowo od 49 minuty Ina musiała grać w 10 po czerwonej kartce dla Maćka Dadeły. Wydawało się, że bramka wyrównująca wisi w powietrzu zwłaszcza, że nas zespół atakował i stwarzał sobie sytuacje. Niestety w 73 minucie Mateusz Skórzyński sfaulował w polu karnym zawodnika Iny i sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Sebasitan Modrzejewski. Wynik na 3:0 dla Iny w czwartej minucie doliczonego czasu gry ustalił Wojciech Ludwicki. W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Szmita zmierzą się na własnym boisku ze Stalą Szczecin

Chemik: Serdyński - Skórzyński, Dymitrowski, Dąbrowski, Wróblewski, Lintas, Podgórski, Bylewski(46' Dolak), Korotkiewicz(53' Garczyński), Dybus, Maksylewicz(75' Bobel)