Juniorzy Starsi Chemika Police odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Nasz zespół po dramatycznej końcówce pokonał Salos Szczecin 3:1.

Chemicy mogli idealnie zacząć mecz z Salosem. Mieli dwie kapitalne okazje na wyjście na prowadzenie. Niestety dwóch doskonałych sytuacji nie wykorzystał Piotrek Dolak. Piotrek dwukrotnie wychodził sam na sam z bramkarzem i dwukrotnie ten pojedynek przegrywał. Na domiar złego w 24 minucie na prowadzenie wyszli goście. Po rzucie rożnym najprzytomniej zachował się Siebert i z ostrego konta pokonał Antka Kuźmińskiego. Po przerwie Chemicy ruszyli do śmielszych ataków. Niestety poskutkowało to tym, że to goście mieli kilka doskonałych okazji po kontrach. Na szczęście za każdym razem nie potrafili umieścić piłki w siatce. Wreszcie w 80 minucie meczu piłkę do niepilnowanego Rogowskiego zagrał Paprocki. Szymon wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał bramkarza Salosu. Cztery minuty później Chemicy obieli prowadzenie. Po faulu w polu karnym na Rogowskim sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość, pewnie wykorzystując jedenastkę. Wynik na 3:1 dla Chemika na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Maciej Paprocki. W następnej kolejce juniorzy starsi zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg

Chemik: Kuźmiński - Budnicki, Dymitrowski, Dybus, Podgórski(35' Wróblewski), Korotkiewicz, Lintas, Bylewski(46' Dąbrowski), Rogowski, Paprocki, Dolak(46' Maksylewicz)