Niestety oba nasze zespoły występujące w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy przegrali swoje mecze.

Trampkarze Starsi na własnym boisku podejmowali Akademię Piłkarską Kotwica Kołobrzeg i po 15 minutach gry prowadzili z rywalem 1:0 po bramce Marcela Kołackiego. Niestety parę minut później goście z Kołobrzegu wyrównali. Do końca pierwszej części spotkania wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły schodziły do szatni przy stanie 1:1. Po przerwie  bramki zdobywali już tylko goście z Kołobrzegu. Najpierw po błędzie naszego bramkarza, który za późno zdecydował się wyjść do piłki i sfaulował napastnika gości, sędzia główny podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał zawodnik AP Kotwicy. A tuż przed samym końcem spotkania goście podwyższyli na 1:3. Natomiast Trampkarze młodsi udali się do Stargardu i byli tylko tłem dla drużyny gospodarzy. Nasza drużyna przegrała ze swoimi rówieśnikami ze Stargardu 7:0. W następnej kolejce trampkarze starsi podejmą Gwardię Koszalin a młodsi zagrają z Salosem Szczecin.

TS Chemik Police - TS AP Kotwica Kołobrzeg 1:3(1:1)

Chemik: Paska - Korzec, Dymitrowski, Pirecki, Jasiński, Kociński, Sładkiewicz, Kołacki, Jankowski, Wawrzycki

grali także: Mazurak, Konik, Szymański, Chudzik, Piwiński

TM Błękitni Stargard - TM Chemik Police 7:0(4:0)

Chemik: Sorokin - Budas, Sroczyński, Pankiewicz, Ignacenko, Jasinski, Kolomoiets, Kurzawa, Figiel, Wesołowski

grali także: Łuszczyna, Zając, Bortacki, Bukiel, Kopczyński, Orlicki, Zadrodzinski