W zaległym meczu Wojewódzkiej Ligi juniora młodszego Chemicy pokonali na własnym boisku Stal Szczecin 9:0.

Drużyna trenera Macieja Sayed przez cały mecz dominowała nad rówieśnikami ze Szczecina i już po 5 minutach gry powinna wyjść na prowadzenie. Niestety na pierwszą bramkę dla Chemika musieliśmy czekać do 20 minuty meczu. Wtedy to ładnym technicznym uderzeniem za pola karnego popisał się Kuba Bobel i zrobiło się 1:0 dla Chemika. Kolejne dwa trafienie padły w 30 i 34 a ich autorem był Daniel Kowalczyk. Wynik na 4:0 do przerwy dla Chemika ustalił Wiktor Grzeszczak, pakując piłkę z najbliższej odległości po podaniu Kowalczyka. Po przerwie cały czas stroną dominującą byli policzanie i zaaplikowali Stali jeszcze 5 bramek. Na listę strzelców wpisał się ponownie Kowalczyk x2, Kuba Ścirka x2 i Kuba Radzik. Ostatecznie licznik bramek zatrzymał się na 9.

Chemik: Kuźmiński - Nowakowski, Osowicki, Szala, Palej, Rajch, Bobel, Radzik, Kowalczyk, Ścirka, Grzeszczak

grali także: Banaś, Kuriata, Szczykutowicz, Kamiński, Witkowski, Garczyński, Bylewski