Fot. Ariel Szydłowski

Z wysokiego C rozpoczęli rozgrywki juniorzy młodsi Chemika Police. 

W swoim pierwszym meczu w sezonie 2018/19 juniorzy młodsi Chemika wygrali na wyjeździe z Barlinecką Akademią Futbolu 10:0. Do przerwy podopieczni trenera Macieja Sayed prowadzili 2:0 po dwóch bramkach Wiktora Grzeszczaka. Po przerwie dominacja naszej drużyny była tak ogromna, że nasz zespół zdobył jeszcze kolejne 8 bramek a gdyby skuteczność naszej drużyny była lepsza to wynik byłby jeszcze wyższy. W drugiej części spotkania kolejne 3 trafienia dołożył Wiktor Grzeszczak. Wtórował mu Jakub Ścirka, który też popisał się hattrickiem a po jednym trafieniu dołożyli Daniel Kowalczyk i nowy zawodnik zespołu juniora młodszego Rafał Rajch.  

Chemik: Kuźmiński(41' Banaś) - Radzik(65' Kamiński), Jaguszewski O., Palej, Szala, Rajch, Bobel(70' Szczykutowicz), Kowalczyk, Nowakowski(60' Skierski), Ścirka, Grzeszczak

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU