Niestety w meczu XXIV kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego nasz zespół przegrał na własnym boisku z Gwardią Koszalin 1:3.

Młodzi policzanie źle rozpoczęli mecz i praktycznie oddali pierwszą część spotkania pod dyktando przyjezdnych. Swoją przewagę goście udokumentowali dwoma trafieniami i na przerwę schodzili z wynikiem 0:2. Gwardia Koszalin mogła zdobyć jeszcze więcej bramek ale bardzo dobrze w bramce sprawował się Kuba Banaś, który parokrotnie ratował nasz zespół przed utratą gola. Niestety przy dwóch bramkowych sytuacjach nie miał za wiele do powiedzenia. Na drugą część spotkania Chemicy wyszli z dwiema zmianami. Na boisku pojawili się Mikołaj Trajkowski i Bartłomiej Białek. Wejście tej dwójki ożywiło grę naszej drużyny. Niestety w 60 minucie meczu goście przeprowadzili kontrę po której zdobyli bramkę na 0:3. Pięć minut później Chemicy strzelili na 1:3 za sprawą Białka. Nasz zespół poczuł swoją szansę a goście z Koszalina cofnęli się do defensywy. Niestety mimo kilku doskonałych okazji, swoich szans nie wykorzystali Trajkowski, Białek czy Zieliński. Piłka nie znalazła już drogi do bramki Gwardii i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:3 dla Gwardii Koszalin. W następnej kolejce juniorzy starsi zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg

Chemik: Banaś - Dymitrowski, Dybus, Budnicki, Korotkiewicz, Lintas, Zieliński, Budzeń, Rogowski(46' Białek), Łukaszewicz(46' Trajkowski), Wołosz(70' Dolak)