Niestety w meczu XXII kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego nasz zespół przegrał na własnym boisku z FASE Szczecin 3:5.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu była wyrównanym widowiskiem. Obie ekipy stworzyły sobie po kilka okazji do zdobycia bramki ale bramka padła tylko jedna. W 34 minucie po podaniu Dominika   Lisa, Jakub    Zieliński znalazł się sam na sam z golkiperem FASE i nie zmarnował okazji na wyprowadzenie naszego zespołu na jednobramkowe prowadzenie.  Zaraz po przerwie powinno być 2:0 dla Chemików niestety strzelec pierwszej bramki dla Chemika Zieliński, nie wykorzystał kapitalnej okazji i piłka po jego strzale wylądowała na słupku bramki FASE. Niewykorzystana okazja szybko zemściła się na naszej drużynie. Piłkarze gości przeprowadzili szybką kontrę, którą wykorzystał były zawodnik Chemika Kacper Kotliński. Następnie w ciągu zaledwie 3 minut nasz zespół stracił jeszcze dwie bramki i z wyniku 1:0 zrobiło się 1:3 dla FASE. Na domiar złego w 71 i 75 minucie Szymon Emche zdobył dwie kolejne bramki dla FASE i zrobiło się 1:5. Mimo tak niekorzystnego wyniku policzanie dalej próbowali atakować i dzięki temu udało zmniejszyć się ogrom porażki. Dwa trafienia Szymona Rogowskiego zakończyły spektakl bramek i tak ostatecznie nasi juniorzy przegrali z FASE 3:5. W następnej kolejce młodzi Chemicy zagrają na wyjeździe z liderem Bałtykiem Koszalin

Chemik: Jurek - Woś, Wołosz, Dymitrowski,  Budnicki(60' Dybus), Korotkiewicz(46' Rogowski), Budzeń, Lis(60' Glanert), Lintas, Grzeszczak(67' Dolak), Zieliński