Zwycięstwem i porażką zakończyły się weekendowe mecze trampkarzy młodszych i starszych naszego klubu.

Występujących w Wojewódzkiej lidze trampkarze młodsi pokonali na wyjeździe Stal Szczecin 3:0. Do przerwy piłkarze trenera Adama Pacholika prowadzili 1:0 po bramce z 14 minuty Igora Wawrzyckiego. Po wznowieniu gry młodzi Chemicy dołożyli jeszcze dwa trafienia a ich autorami byli ponownie Igor Wawrzycki oraz Kacper Kociński. Niestety gorzej spisali się trampkarze starsi trenera Kamila Bieńka. Osłabieni Chemicy      byli tylko tłem dla Błękitnych Stargard i przegrali mecz 13:0. W następnych meczach nasi trampkarze zmierzą się z UKS Szczecinek a młodsi zagrają z Gwardią Koszalin

TM Stal Szczecin - TM Chemik Police 0:3(0:1)

Chemik: Paska - Korzec, Kociński, Palusiński, Sładkiewicz, Jankowski, Wawrzycki, Jasiński, Dąbrowski, Ficner, Kotlarz

grali także: Konik, Pankiewicz, Dymitrowski H.,

TS Błękitni Stargard - TS Chemik Police 13:0(3:0)

Chemik: Frejnik - Kamiński, Mijalski, Muzyczuk, Kołacki, Piwiński, Nowak, Skierski, Dubrowski, Wolert, Niedworok

grali także: Skórzyński