Juniorzy Młodsi Chemika Police w drugiej wiosennej kolejce Wojewódzkiej Ligi Juniora pokonali na własnym boisku Prawobrzeże Szczecin 9:0.

Dzisiejsze zwycięstwo naszej drużyny ani przez moment nie było zagrożone. Nasi juniorzy od początku do końca spotkania dominowali nad zawodnikami ze Szczecina a wynik 9:0 to najmniejszy wymiar kary w dzisiejszym meczu. Strzelanie w meczu z Prawobrzeżem rozpoczął już 17 minucie Kuba Radzik. Trzy minuty później było już 2:0 dla żółtozielonych po trafieniu Daniela Kowalczyka. W 26 minucie Kowalczyk po indywidualnej akcji wyłożył piłkę niepilnowanemu Grzeszczakowi i było 3:0 dla Chemika. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwsze 45 minut spotkania trafił Ścirka i do przerwy Chemicy prowadzili 4:0. Po przerwie nasi zawodnicy podkręcili tempo i zaaplikowali gościom jeszcze pięć kolejnych bramek. Które zdobyli:  Grzeszczak, Kowalczyk, Ścirka,Grzeszczak i ponowienie Ścirka. W następnej kolejce nasi juniorzy młodsi zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Szczecin. Mecz zostanie rozegrany w czwartek o godz. 13:30 na Witkiewicza.

Chemik: Banaś(70' Kuźmiński) - Palej, Cholewiński, Osowicki(50' Jaguszewski O.), Szala, Lis(50' Glanert), Kowalczyk(60' Niezgoda), Radzik, Witkowski, Ścirka, Grzeszczak