Fot. Ariel Szydłowski

Niestety nie udała się wyprawa juniorów starszych i młodszych naszego klubu do Koszalina na mecze z tamtejszą Gwardią. 

Oba nasze zespoły przegrały swoje mecze. Drużyna juniorów starszych trenera Mariusza Szmita przegrała z miejscowymi 3:2. Nasza drużyna przegrywała już 2:0 by po strzałach Jakuba Arendta i Mikołaja Trajkowskiego, doprowadzić do wyrównania. Niestety ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w 84 minucie za sprawą Kacpra Kowaleskiego zdobyli bramkę 3:2 i ostatecznie wygrali spotkanie. Swojego meczu nie wygrali też juniorzy młodsi trenera Sayeda. Mimo, że w 12 minucie za sprawą Piotra Dolaka wyszli na prowadzenie to później bramki zdobywali już tylko gospodarze. Kto wie jak potoczyłby się mecz gdyby przy stanie 1:1 Paweł Sura wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem Gwardii. W następnej kolejce juniorzy starsi zmierzą się na własnym boisku z Akademią Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg a młodsi podejmą FA Szczecin.

JM Gwardia Koszalin - JM Chemik Police 2:1(1:1)

Chemik: Frejnik - Modzelewski, Jaguszewski, Korobejko, Lintas, Jakubiec, Kowalczyk, Palej(55' Boczkowski), Korotkiewicz, Dolak, Grzeszczak(41' Sura)

JS Gwardia Koszalin - JS Chemik Police 3:2(2:2)

Chemik: Jurek - Arendt, Budnicki(46' Dybus), Dymitrowski, Grzesło, Kadrzyński(80' Góralski), Kin(60' Budzeń), Rogowski, Wołosz, Woś, Trajkowski

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU