Wygraną i porażką zakończyły pierwsze ligowe mecze  naszych juniorów.

Od porażki z Żakami Szczecin sezon rozpoczęli juniorzy młodsi naszego klubu. Podopieczni trenera Jarosława Grzesło walczyli jak równy z równym z faworytami rozgrywek. Do 70 minuty meczu utrzymywał się wynik 1:1. Ostatecznie goście w samej końcówce zdobyli trzy bramki i wygrali 1:4. Jedyną bramkę dla chemików zdobył Jakub Dolak. Dużo lepiej w swoim pierwszym meczu w rozgrywkach WLJ poszło juniorom starszym. Podopieczni trenera Kamila Bieńka pokonali na własnym boisku Hutnika Szczecin 2:0. Żółtozieloni mimo dość sporej przewagi dopiero w drugiej połowie udokumentowali swoją wyższość nad rywalami. Do bramki gości trafili Gajos, który pokonał golkipera Hutnika strzałem z ponad 20 metrów oraz Szczykutowicz. W następnej kolejce juniorzy młodsi udadzą się do Kołobrzegu na mecz z miejscową AP a juniorzy starsi odwiedzą Wolin.

JM Chemik - Żaki Szczecin 1:4(0:1)

Chemik: Paska - Korzec, Dymitrowski H., Pirecki, Dolak, Kotlarz, Figiel, Kurzawa, Wieczerzyński, Dąbrowski A., Wawrzycki

grali także: Bukiel, Konik

JS Chemik - Hutnik Szczecin 2:0(0:0)

Chemik: Banaś - Augusto, Bylewski, Cholewiński, Gajos, Roszczyk, Palej, Skórzyński, Szczykutowicz, Waszczuk, Szczytniewski

grali także: Kuriata, Kuźmiński