Niestety w meczu VIII kolejki rozgrywek A klasy piłkarze Chemika II Police przegrali na wyjeździe z Vielgovią Szczecin 6:2.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się idealnie dla naszej drużyny, która w 8 minucie po trafieniu Damiana Sikorskiego wyszła na prowadzenie. Niestety później bramki zdobywali już tylko gospodarze i wynik do przerwy brzmiał 5:1 dla drużyny Vielgovii. Po przerwie oba zespoły dołożyły po jednym trafieniu i mecz zakończył się wynikiem 6:2. Drugą bramkę dla Chemików zdobył w 88 minucie meczu Dymytro Kustiaiev ustalając wynik meczu. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zagrają na własnym stadionie z Hanzą Goleniów

Chemik: Banaś - Chopcia, Bednarski, Sikorski, Paprocki, Rudnik, Grzesło, Kustiaiev, Wypych(66' Białek), Arendt, Dolak