W meczu XVIII kolejki Szczecińskiej B Klasy, Chemik II Police przegrał na wyjeździe ze Zrywem Kołbaskowo 6:5.

Chemicy po pierwszej połowie przegrywali ze Zrywem Kołbaskowo 1:0. Natomiast prawdziwy worek z bramkami rozerwał się dopiero w drugich 45 minutach. Zaraz po wznowieniu gry gospodarze zdobyli bramkę na 2:0. Jednak Chemicy szybko odpowiedzieli dwoma trafieniami Daniela Kowalczyka. Wynik remisowy żółtozieloni utrzymali tylko przez 4 minuty, gdyż już w 54 minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Policzanom ponownie udało się doprowadzić do remisu, a po trafieniu Rudnika w 73 minucie meczu, wyjść na prowadzenie. Jednak i tym razem nie udało się długo utrzymać korzystnego wyniku. Gospodarze potrzebowali zaledwie 180 sek by ponownie wyrównać stan meczu. Jednak to nie koniec szalonego meczu w wykonaniu naszego zespołu. Żółtozieloni zdobyli bramkę nr 5 i wydawało się, że tym razem uda się dowieźć prowadzenie do końca spotkania. Niestety Gospodarze najpierw wyrównali, a w 88 minucie meczu zdobyli szóstą bramkę i utrzymali już prowadzenie do końca meczu. W następnej kolejce Chemik II Police zagra na własnym boisku z Zootechnikiem Kołbacz

Chemik: Wieczorek(60' Chopcia) - Bednarski, Iwański, Dymitorwski J.(46' Kadrzyński), Dybus(46' Korotkiewicz), Lavryk, Lewandowski, Jasik(75' Wypych), Kowalczyk, Białek B., Rudnik

1:0 - 8 min Zryw

2:0 - 46 min Zryw

2:1 - 48 min Daniel Kowalczyk

2:2 - 50 min Daniel Kowalczyk

3:2 - 54 min Zryw

3:3 - 64 min Sebastian Rudnik

3:4 - 73 min Sebastian Rudnik