Pewne i bezproblemowe zwycięstwo w trzeciej wiosennej kolejce B klasy odnieśli piłkarze Chemika II Police. Chemicy na wyjeździe pokonali Leśnika Kliniska Wielkie 6:1.

Wynik spotkania w 23 minucie meczu otworzył Andrzej Protasenko. Zaledwie 5 minut później było już 2:0 dla żółtozielonych po strzale Sebastiana Rudnika. Ten sam zawodnik w 34 minucie ustalił wynik do przerwy na 3:0 dla Chemików. Po przerwie Kolejne dwie bramki dołożył Rudnik, dla którego było to 3 i 4 trafienie w tym meczu. W samej końcówce meczu wynik na 6:1 dla naszej drużyny ustalił Paweł Szewczykowski

Chemik: Chopcia - Felicki, Woś, Iwański(46' Białek K.), Szewczykowski, Lavryk(75' Wypych), Moroza, Paprocki, Protasenko, Krystek, Rudnik