W swoim trzecim meczu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek w Szczecińskiej B klasie rezerwy Chemika Police rozgromiły Znicz Niedźwiedź 9:1.

Pierwsza połowa meczu nie przewidywała aż takiego pogromu. Chemicy prowadzili grę, zdobyli dwie bramki a goście odpowiedzieli jednym trafieniem i na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 2:1. Po przerwie z czasem zawodnicy Znicza    opadli z sił a nasza drużyna zaczęła ostre strzelanie. Ostatecznie licznik zatrzymał się na 9 trafieniach,  bramki w tym meczu dla Chemika zdobyli Daniel Kowalczyk x3, Maciej Paprocki x2, Dawid Zieliński x2 Andrii Lavryk i Michał Janicki. Co ciekawe jedyną bramkę dla gości zdobył zawodnik Chemika Dawid Zieliński, który w pierwszej połowie zagrał w barwach Znicza z powodu spóźnienia się grupy zawodników gości na mecz.

Chemik: Serdyński - Białek, Janicki, Woś, Iwański, Paprocki, Lewandowski, Kadrzyński, Kustiaev, Lavryk, Rogowski

grali także: Chopcia, Zieliński, Wypych, Kowalczyk D., Wieczorek