Drużyna Chemika II Police w meczu V kolejki Szczecińskiej B Klasy zdemolowała na własnym boisku Zryw Kołbaskowo 11:2.

Początek spotkania nie wskazywał na to, że mecz zakończy się aż takim wynikiem. Jako pierwsi zaatakowali goście z Kołbaskowa i to oni mogli objąć prowadzenie. Na nasze szczęście w sytuacji sam na sam z napastnikiem Zrywu lepszy okazał się nasz bramkarz i wynik się nie zmienił. Chwilę później było już 1:0 dla Chemika II Police. Dobre podanie od Gałeckiego wykorzystał Jasik i Chemicy mogli cieszyć się z prowadzenia. Sześć minut później było już 2:0. Tym razem bramkę zdobył Michał Maśniak, wykorzystując pewnie jedenastkę. Prowadzenie uśpiło nasz zespół przez co goście przeprowadzili akcję, po której zdobyli bramkę kontaktową. Jednak chwilę później bramkę na 3:1 zdobył Maśniak i z gości jakby zeszło powietrze. Przed końcem pierwszej połowy, żółtozieloni zdobyli jeszcze dwie bramki a ich autorami byli     Wojtek Gałecki i Dawid Maziarz. Po przerwie obraz gry się nie zmienił piłkarze trenera Józefa Rembisza, dalej dominowali i zaaplikowali gościom z Kołbaskowa jeszcze 6 bramek tracąc zaledwie jedną w ostatniej minucie meczu. Autorami bramek w drugiej części gry byli Eryk Wieczorek oraz Sebastian Rudnik, który w zaledwie 21 minut zdobył aż 5 bramek! Łącznie nowy zawodnik drużyny Chemika II w dwóch kolejkach zaliczył już 7 trafień. W następnej kolejce nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Zootechnikem Kołbacz.

Chemik II: Jurek - Masniak, Iwański, Woś, Gałecki, Maziarz, Moroza, Kowalczyk M., Rudnik, Ława K., Jasik

grali także: Bednarski, Chmielewski, Jurga, Chopcia, Wieczorek