W swoim ostatnim meczu ligowym w B klasie piłkarze Chemika II Police pokonali na własnym boisku Jezioraka II Szczecin 3:2.

Dzisiejszy mecz zaczął się źle dla naszej drużyny, która od 15 minuty przegrywała z Jeziorakiem 0:1. Na szczęście już w 25 minucie po faulu na Dąbrowskim, sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Blasius. W 37 minucie było już 2:1 dla Chemika, przy   asyście    Dąbrowskiego    bramkę z najbliższej odległości zdobył   Kustiaiev. Ten sam zawodnik w 62 minucie zdobył swoją drugą bramkę a trzecią dla Chemika. Goście ze Szczecina w 83 minucie zdobyli jeszcze bramkę na 3:2 i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2.

Chemik: Fenske - Jakimowicz(20' Chopcia), Chmielewski, Iwański, Falenta, Dąbrowski, Staszewski, Blasius, Kustiaiev, Pachulski, Wieczorek