Swój pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej rozegrali dziś piłkarze Chemika II Police.

Podopieczni Józefa Rembisza rozegrali bardzo dobre spotkanie i pewnie pokonali zespół Pioniera Szczecin 14:1. Wynik dzisiejszego meczu mógł być zdecydowanie wyższy gdyby nie problem ze skutecznością żółtozielonych w pierwszej części spotkania, którą policzanie mimo kilkudziesięciu okazji wygrali tylko 2:0. Po przerwie Chemicy poprawili swoją skuteczność i dołożyli jeszcze dwanaście trafień przy jednym golu gości. W następnej kolejce piłkarze Chemika II Police zmierzą się na wyjeździe z Hutnikiem II Szczecin

Chemik: Mekwiński(70' Fenske) - Iwański(60' Ziembicki), Andrzejewski, Felicki, Falenta(55' Jurga), Maziarz, Ziółkowski, Bednarski, Chopcia(46' Staszewski), Protasenko, Dąbrowski(60' Wieczorek)