Fot. Ariel Szydłowski

W meczu XI-tej kolejki rundy rewanżowej Chemicy zremisowali na wyjeździe z Górnikiem Konin 2:2
Mecz mógł się zacząć idealnie dla naszej drużyny. W 3-ciej minucie po szybkiej akcji na strzał z okolic 11 metra zdecydował się Świder, jednak piłkę z najwyższym trudem obronił bramkarz Górnika. W odpowiedzi Górnicy przeprowadzili kontrę, po której blisko zdobycia bramki był Rajch ale jego strzał z ostrego kąta minął bramkę strzeżoną przez Piekutowskiego. W dalszej części pierwszej połowy gra toczyła się głównie w środku boiska aż do 38 minuty, gdy po stracie piłki w środku pola Górnik przeprowadził kontrę, po której bramkę zdobył Sebastian Malinowski. Zaledwie 60 sekund później żółtozieloni powinni doprowadzić do remisu. Lewą stroną piłkę w pole karne wrzucił Świder. Tam do piłki dopadł Rudnik i mając przed sobą tylko bramkarza uderzył wprost w niego. Po przerwie więcej z gry mieli chemicy, którzy zepchnęli do głębokiej defensywy drużynę gospodarzy. Wreszcie w 65 minucie meczu po kolejnym rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Rudnik, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Górnika. W 79 minucie meczu było już 2:1 naszej drużyny. Całe boisko przebiegł Świder i wyłożył piłkę do wchodzącego w pole karne Dąbrowskiego. Dominik uderzył pewnie i nie dał szans golkiperowi Górnika. Niestety zaledwie 3 minuty później gospodarze po strzale zza pola karnego Rajcha doprowadzili do remisu po 2. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się wynikiem 2:2. W następnej kolejce zmierzymy się na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg.
Chemik: Piekutowski - Klimkowicz, Siluk, Kosacki, Białek, Endene(75' Roszczyk), Jakubiak, Korotkiewicz, Świder, Dąbrowski, Rudnik(84' Dyczewski)
Bramki:
1:0 - 38 min Sebastian Malinowski
1:1 - 65 min Se bastian Rudnik
1:2 - 79 min Dominik Dąbrowski
2:2 - 82 min Marcin Rajch

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU