Fot. Ariel Szydłowski

W sobotę 24 kwietnia nasza drużyna rozegra swój trzeci mecz w rundzie rewanżowej sezonu 2020/21. Podopieczni trenera Mariusza Szmita i Mateusza Jakubiaka zagrają na wyjeździe z Jarotą Jarocin.

Drużyna z Jarocina w dwóch ostatnich kolejkach doznała dwóch porażek. Najpierw na własnym stadionie piłkarze Jaroty ulegli 0:3 Gwardii Koszalin. Tydzień później grając na wyjeździe przegrali z Gryfem Wejherowo 1:0. Jarota w dotychczasowych meczach na własnym podwórku odniosła trzy zwycięstwa, cztery razy zremisowała i doznała czterech porażek. Domowy bilans bramkowy to 14 bramek strzelonych i 18 straconych. Najwyższe zwycięstwo w obecnym sezonie gospodarze sobotniego meczu odnieśli w Koninie. Gdzie pokonali miejscowego Górnika 9:1.

Natomiast największą porażkę piłkarze Jaroty zanotowali w meczu u siebie z Gwardią Koszalin (0:3). Najlepszym strzelcem zespołu Jaroty Jarocin jest Krzysztof Bartoszak, który w obecnym sezonie zdobył już 19 bramek i jest liderem w klasyfikacji strzelców naszej ligi. Nasza drużyna w ostatniej kolejce po przeciętnej grze przegrała na własnym boisku z Unią Janikowo 0:1. Sobotnie spotkanie zapowiada się arcyciekawie. Drużyna z Jarocina po dwóch porażkach będzie chciała za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. Natomiast Chemicy po porażce na jesieni 0:3 będą się chcieli drużynie Jaroty zrewanżować. Z meczu gospodarze spotkania przewidują przeprowadzenie relacji LIVE, która będzie dostępna na ich kanale w serwisie YouTube. Początek spotkania sobota godz. 17:00.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU