Fot. Ariel Szydłowski

Mecz kontrolny numer 9 rozegrali dziś piłkarze Chemika Police. Podopieczni trenera Mariusza Szmita zmierzyli się na wyjeździe z Iną Goleniów i wygrali z gospodarzami 6:2.

Chemicy jak mają w zwyczaju od początku ruszyli na przeciwnika i już w 10 minucie meczu wyszli na prowadzenie po trafieniu Mateusza Jakubiaka, który po zgraniu Daniela Kowalczyka wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Iny i strzałem w długi róg pokonał golkipera gospodarzy. Żółtozieloni stwarzali sobie kolejne okazje jednak to gospodarze 25 minucie meczu doprowadzili do remisu. Tuż przed przerwą nasza drużyna ponownie wyszła na prowadzenie, a autorem trafienia dla Chemika był Michał Chyrek.

Po przerwie więcej z gry miała nasza drużyna i po zaledwie 15 minutach od wznowienia prowadziła już 4:1. Bramki kolejno zdobyli Dawid Drumlak i Maciej Paprocki. Odpowiednio w 50 i 58 minucie meczu. W 62 minucie po szybkiej akcji bramkę numer pięć dla chemików zdobył Mikołaj Midzio. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem na 5:2, jednak w 89 minucie meczu strzałem po długim słupku wynik na 6:2 ustalił Kuba Świder. Następny mecz sparingowy nasz zespół zagra w sobotę. Przeciwnikiem Chemika będzie drużyna z II ligi Błękitni Stargard. Mecz z Błękitnymi zostanie rozegrany o godz. 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie.

Chemik: Brzozowski(46' Paska) - Klimkowicz(46' Dyczewski), Kosacki, Siluk(46' Zawodnik Testowany), Jakubiak(46' Białek), Kowalczyk D.(46' Paprocki), Świder(46' Dąbrowski), Michałowski, Endene(30' Korotkiewicz 75' Świder), Data(46' Drumlak), Chyrek(46' Chyrek)

Bramki:

0:1 - 10 min Mateusz Jakubiak

1:1 - 25 min Ina Goleniów

1:2 - 43 min Michał Chyrek

1:3 - 50 min Dawid Drumlak

1:4 - 58 min Maciej Paprocki

1:5 - 62 min Mikołaj Midzio

2:5 - 74 min Ina Goleniów

2:6 - 89 min Kuba Świder

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU