Fot. Ariel Szydłowski

Już w najbliższą sobotę czeka nas mecz derbowy z Pogonią II Szczecin.

W zeszłym sezonie przerwanym z powodu pandemii COVID-19 nasze drużyny rozegrały tylko jeden mecz między sobą. Na bocznym boisku przy ul. Twardowskiego chemicy przegrali z Pogonią 1:2. W poprzedniej kolejce Pogoń II Szczecin zremisowała z Radunią Stężyca 3:3. Przegrywając jeszcze na 5 minut przed końcem meczu 1:3. Chemicy natomiast doznali porażki w Janikowie. Jak wiadomo z powodu objęcia całego obszaru Polski czerwoną strefą mecze piłkarskie rozgrywane są bez udziału publiczności. Wychodząc na przeciw nasz klub na oficjalnym kanale na YOUTUBE przeprowadzi relację LIVE z meczu. Zapraszamy wszystkich sympatyków Chemika do oglądania transmisji z tego meczu i subskrybowania naszego klubowego kanału! 

Oglądaj mecz w CHEMIK TV!

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU