Fot. PZPN

Klub Piłkarski Chemik Police z Brązowym Certyfikatem PZPN!

Z dumą informujemy naszych kibiców, sympatyków i rodziców dzieci uczęszczających na treningi w naszym klubie, iż Chemik Police otrzymał Brązowy Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. Oznacza to, że zostaliśmy przyjęci do elitarnego grona szkółek piłkarskich w Polsce! Program Certyfikacji Szkółek i Klubów Piłkarskich to projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja codziennej pracy. Nasz klub znalazł się w gronie 694 szkółek z całej Polski, które uzyskały jeden z trzech certyfikatów: złoty, srebrny lub brązowy. Aby spełnić warunki uzyskania odznaki nasze stowarzyszenie musiało spełnić szereg punktów m. in. od odpowiedniej infrastruktury po kwalifikację trenerów czy dostępność sprzętu do treningu. Brązowy Certyfikat to wielka szansa dla naszego klubu, która pozwoli jeszcze bardziej podnieść jakoś szkolenia pod czujnym okiem PZPN. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU