Fot. Maciej Sayed

Od soboty w Ośrodku "Grażyna" w Międzywodziu przebywają juniorzy starsi i młodsi naszego klubu. 

Trenerzy Maciej Sayed i Mariusz Szmit na obóz do Międzywodzia zabrali ze sobą 30 osobową kadrę, która trenuje dwa razy dziennie. Do swojej dyspozycji nasze drużyny mają boisko, halę, siłownię, saunę i jacuzzi. Jak podkreślają nasi trenerzy w Ośrodku "Grażyna" niczego im nie brakuje. Wśród 30 osobowej kadry jest też kilku testowanych zawodników, którzy są przymierzani do gry w juniorach Chemika. Są to zawodnicy z takich klubów jak Pogoń, Arkonia czy Łabędź Widuchowa.  Z juniorami trenuje też grupa trampkarzy starszych, którą trener Sayed obserwuję. Zgrupowanie w Międzywodziu zakończy się w piątek po czym juniorzy starsi i młodsi do dalszej części sezonu będą przygotowywać się na własnych obiektach. 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU