Niestety oba nasze zespoły, które grały w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu ZZPN przegrały swoje spotkania i odpadły z dalszej rywalizacji.

Jako pierwsi mierzyli się piłkarze Chemika II Police a konkretnie juniorzy starsi Chemika, których prowadzi Mariusz Szmit. Nasi młodzi piłkarze niestety byli tylko tłem dla mocnej IV ligowej Kluczevii Stargard i przegrali to spotkanie 1:6. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla Chemika zdobył Mikołaj Trajkowski. Natomiast w niedzielę o 16:00 pierwszy zespół Chemika zmierzył się z Salosem Szczecin. Chemicy źle weszli w mecz i już po 4 minutach przegrywali 0:1. Na domiar złego w 55 minucie młodzi zawodnicy Salosu podwyższyli prowadzenie na 0:2. W 76 minucie za sprawą Szymona Kapelusza żółtozieloni złapali kontakt. Niestety na wyrównanie nie starczyło już czasu i Chemik ostatecznie uległ Salosowi Szczecin 1:2.

Chemik II Police - Kluczevia Stargard 1:6(0:4)

Chemik: Mekwiński(46' Banaś) - Kołtunowski, Modzelewski, Dybus, Wołosz, Korotkiewicz, Rogowski, Kucki, Trajkowski, Arendt(70' Dolak), Zieliński

Chemik Police - Salos Szczecin 1:2(0:1)

Chemik: Szybka - Ziółkowski,(46' Andrzejewski), Maśniak(60' Protasenko), Hajdukiewicz, Szewczykowski, Jóźwiak, B. Ława, Klimkowicz(46' Gałecki), Białek(46' Vovchenko), Krystek, Kapelusz