W meczu XXI kolejki Szczecińskiej B Klasy piłkarze Chemika II Police wygrali na własnym boisku z Vielgovią Szczecin 2:1.

Piłkarze trenera Józefa Rembisza dość szybko bo już w 8 minucie meczu wyszli na prowadzenie za sprawą Sebastiana Rudnika, który wykorzystał dobre podanie z prawej strony od Daniela Kowalczyka. Ten sam zawodnik w 31 minucie podwyższył na 2:0 dla Chemików. Rudnik dostał podanie z głębi pola od Karola Ławy, bramkarz Vielgovii wybiegł do piłki, a nasz zawodnik przelobował wychodzącego golkipera gości. Po przerwie policzanie próbowali zdobyć kolejne bramki, jednak mimo kilku okazji nie udało się już pokonać bramkarza Vielgovii. Bramkę kontaktową zdobyli za to goście. Sasiak źle wybił piłkę, zawodnik Vielgovii Emil Jażdżyk na 25 metrze przejął piłkę, najpierw spokojnie przyjął i z drugiej piłki przelobował naszego golkipera. Do końca spotkania więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Chemika II.

Chemik: Sasiak - Klimkowicz, Janicki M., Woś, Ziołkowski, Kowalczyk M., Kowalczyk D., Ława K.(80' Iwanski), Midzio(60' Jasik), Białek B.(80' Bednarski), Rudnik(65' Felicki)